Papercraft denen güzel oluş

Nis 12

Papercraft denen güzel oluş

Geçenlerde gene gözlerim yaşlı aksiyon figürlerinin fiyat etiketlerine bakıyorum, kolay bir yolu olmalı diye düşündüm. Bu kadar para vermeden sevdiğim figürlere sahip olabilmeliyim. Birkaç site gezdikten ve “şimdi size kolay yoldan internette nasıl para kazandığımı anlatacağım” reklamlarını 15.kez kapattıktan sonra, birden kendimi yazıcıdan çıktı alırken buldum.

Herhangi bir yazıcıdan çıkartabileceğiniz bu A4 kağıtlarındaki şekilleri makasla kesip uhuyla yapıştırıyorsunuz. Neredeyse sıfır denilecek bir maliyetle aklınıza gelen herşeyi yapabiliyorsunuz. Bir köpek, belki minik bir Batman, ve hatta fazla boş vaktiniz var ise  gerçek boyutta bir adet kendi papercraftınızı bile yapabilirsiniz. Yargılama yok.

Aşağıda yaptığım r2d2 papercraft’ını görebilirsiniz. Ve hatta sayın ziyaretçi r2d2 papercraft pdf ini indirerek sen de kendi r2d2‘nu yapabilirsin. Ve belki biraz daha uğraşmak isterseniz görsellerin renkleri ve şekilleriyle oynayıp kendi özel robotunuzu yapabilirsiniz.

r2d2 papercraft

İlk seferde insan zorlanabiliyor, eğer elinizde talimatlar yok ise nereyi ilk yapıştıracağınızı şaşırabiliyorsunuz. Eğer bu işe girişecekseniz nacizane fikrim parmakların ulaşamayacağı yerler için bir adet uzun çubuk edinin.

 

papercraft-bert_simonsBert Simons’ın yaptığı 3D insan suratı modellemeri çok başarılı

Nanosuit2.0 Papercraft

Nanosuit2.0 Papercraft

Şunlar da güzelmiş.

Pikachu Papercraft

Pikachu Papercraft

c3po papercraft

c3po papercraft

Sırada c3po var.

 

Hayırlı çıktılar.

Visit us on Google+